VEON FAQ
ПОЧАТОК РОБОТИ
Що я можу робити завдяки VEON?

Обмінюйтеся повідомленнями та дзвоніть користувачам VEON, отримайте доступ до ексклюзивних каналів з контентом на VEON. Абоненти Київстар також можуть управляти своїм мобільним рахунком через додаток

Скільки місця займає VEON?

Приблизно 64 МБ

З ким я можу обмінюватися повідомленнями у VEON?

Ви можете спілкуватись у чаті з усіма користувачами VEON. Створюйте групові чати, діліться місцезнаходженням та надсилайте фото й відео. Щоб почати спілкуватися з контактами, яких немає у VEON, просто запросіть їх до VEON.

Як запросити друзів до VEON?

Відкрийте вкладку з контактами у додатку VEON та запросіть друзів завантажити цей додаток.

Чи можна використовувати VEON, подорожуючи за кордоном?

Так, ви можете безкоштовно користуватися послугами VEON, використовуючи Wi-Fi з’єднання. При використанні 3G/4G інтернету з вас буде зніматися плата відповідно до тарифу на послуги у роумінгу.

Як можна керувати залишком на рахунку?

Якщо ви – абонент Київстар, ви матимете доступ до інформації про витрати хвилин, SMS та мегабайтів. Контролюйте баланс, поповнюйте рахунок та змінюйте свій тарифний план одразу в додатку. Управління рахунком інших операторів мобільного зв’язку не підтримується VEON.

Чи можна поповнювати рахунок через VEON?

Якщо ви абонент Київстар, ви можете користуватися VEON для поповнення рахунку. Миттєво поповнюйте свій або інший рахунок, вказавши відповідний номер рахунку. Можна розрахуватися карткою, дані якої збережено у додатку, додати нову кредитну картку чи виконати платіж через PayPal. Ви отримаєте підтвердження про зарахування коштів на ваш рахунок.

Чи можна увійти у VEON з іншого пристрою?

Після створення акаунту VEON ви можете використовувати додаток з будь-якого пристрою, сумісного з VEON. Зверніть увагу, що сеанс на першому пристрої буде закінчено.

Чи потрібно підтверджувати мій номер телефону кожен раз, коли я відкриваю VEON?

Якщо під час реєстрації ви обрали опцію «Запам’ятати мене», вам не потрібно буде підтверджувати номер щоразу.

Потрібна допомога з VEON?

Усі користувачі можуть зв’язатися зі службою підтримки, заповнивши ось цю форму.

Start typing and press Enter to search